Aktuálna tabuľka
SEHA League

1

Vardar Skopje

33
2

PPD Zagreb

33
3

Nexe Našice

30
4

Meshkov Brest

24
5

TATRAN PREŠOV

24
6

Vojvodina

16

Aktuálna tabuľka
SLOVNAFT HANDBALL EXTRALIGA

1

MŠK P.Bystrica

27
2

HKM Šaľa

27
3

TATRAN PREŠOV

24
4

HK Topoľčany

23
5

Nové Zámky

19
6

MHK Piešťany

16

 

Fanshop ATAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deviati mládežníci Tatrana v reprezentačných výberoch

Deviati mládežníci Tatrana v reprezentačných výberoch

Počas reprezentačných asociačných termínov (7. – 13.1.2019) bude v hre deväť hráčov Tatrana Prešov, ktorí sa objavili na súpiskách slovenskej juniorskej a kadetskej reprezentácie.

V kategórii juniorov sú v nominácii reprezentačného trénera SR Jána Kolesára a jeho asistenta Michala Barana štyria zverenci trénera staršieho dorastu Tatrana Prešov Stanislava Kolpaka – brankár Pavol Vasiľ, pravé krídlo Tomáš Fech (najmladší slovenský hráč v histórii, ktorý sa objavil na súpiske A tímu Tatrana Prešov v stretnutí SEHA Gazprom League proti Meškovu Brest), stredná spojka Daniel Magdolen a pravá spojka Samuel Demčák. Juniorská reprezentácia Slovenska sa predstaví v asociačnom termíne v medzištátnych stretnutiach v Rumunsku, kde nastúpi proti Holandsku a domácemu Rumunsku.

V kategórii kadetov sa objavili v nominácii reprezentačného trénera SR Španiela Fernanda Guricha a jeho asistentov Petra Dudáša a Tomáša Stráňovského až piati zverenci trénera mladšieho dorastu Tatrana Prešov Mareka Gernáta – brankár Štefan Vaško, ľavá spojka Jakub Kravčák, pravá spojka Ján Surňák, ľavé krídlo Marco Antl a pivot Peter Kimák-Fejko. Kadetská reprezentácia Slovenska odohrá v asociačnom termíne medzištátne zápasy v Rumunsku, v ktorých sa stretne s Holandskom a Rumunskom.

Nominácia juniorskej reprezentácie hádzanárov Slovenska (zraz v Stupave a medzištátne zápasy v Rumunsku):

Tatran Prešov: Pavol Vasiľ, Tomáš Fech, Daniel Magdolen, Samuel Demčák

ŠKP Bratislava: Michal Koller, Samuel Bartovič, Kristián Halla, Samuel Budinský, Oliver Ostrihoň

Slovan Modra: Adam Ochaba, Matúš Moravčík

MŠK Považská Bystrica: Andrej Sloboda, Marián Maliar

HC Sporta Hlohovec: Patrik Prikryl, Vladimír Cvičela

HC Štart Nové Zámky: Filip Juhás, Andrej Salgó

HK AGRO Topoľčany: Miloš Lacena

HC Tatran Stupava: Daniel Polák

HKM Šaľa: Martin Lužica

Nominácia kadetskej reprezentácie hádzanárov Slovenska (zraz v Stupave a medzištátne stretnutia v Rumunsku):

Tatran Prešov: Štefan Vaško, Jakub Kravčák, Ján Surňák, Marco Antl, Peter Kimák-Fejko

Slovan Modra: Lukáš Marušinec, Jakub Demovič, Dávid Mišových, Adam Granec

HC Štart Nové Zámky: Christopher Bako, Tomáš Dévai, Róbert Korpa, Adam Lukačin

HK Slavoj Trebišov: Samuel Demko, Imrich Hrubý

MŠK Považská Bystrica: Branislav Kvaššay, Marián Plšek

HŠK ŠG Košice: Patrik Džudža

HK Kúpele Bojnice: Dalibor Rendek

HK AGRO Topoľčany: Tomáš Smetánka

FOTO: SZH

Autor: 
TP
Zdroj: 
TP
Dnes je: Streda 16.01.2019
Meniny má: Kristína

 

 

 

 

 

 

szh

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.