Dva tímy prípravky odohrali turnaj v Bardejove

Dva tímy prípravky odohrali turnaj v Bardejove

Hráči prípravky Tatrana Prešov sa v závere uplynulého týždňa zúčastnili na medzinárodnom turnaji v Bardejove. V konkurencii ďalších piatich súperov obsadili dva tímy nášho klubu 3. a 5. miesto. Víťazom turnaja sa stal prvý tím domáceho Bardejova. 

Turnaja sa okrem dvojice našich tímov zúčastnili dva chlapčenské tímy domáceho Bardejova, ktorý mal v hre aj dievčenský tím. O medzinárodnú účasť sa zaslúžili dva tímy z poľskej Libusze. Za najlepšieho hráča Prešova A bol vyhlásený Artúr Bačenko. Najlepším hráčom Prešova B sa stal Dávid Kirňák. „Z našej strany sa turnaja zúčastnilo v dvoch družstvách 22  chlapcov. Chlapci sa vždy počas zápasu striedali, aby odohrali rovnaký hrací čas. Nešlo tu o umiestnenie, ale o získanie hádzanárskych návykov. Turnaj bol veľmi dobre zorganizovaný. Prítomní boli aj rodičia chlapcov a kvitovali fakt, že všetci hrali,“ zhodnotil turnaj tréner prípraviek Milan Škopár.

Konečné poradie turnaja (Bardejov, 13. januára): 1. Bardejov A  , 2. Libusza A,  3. Prešov A,  4. Bardejov dievčatá,  5. Prešov B,  6.  Bardejov B, 7. Libusza B.

Autor: 
TP
Zdroj: 
TP
Dnes je: Pondelok 19.08.2019
Meniny má: Lýdia

 

 

 

 

 

 

szh

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.