Aktuálna tabuľka
SEHA League

1

Vardar Skopje

33
2

PPD Zagreb

33
3

Nexe Našice

30
4

Meshkov Brest

24
5

TATRAN PREŠOV

24
6

Vojvodina

16

Aktuálna tabuľka
SLOVNAFT HANDBALL EXTRALIGA

1

MŠK P.Bystrica

27
2

HKM Šaľa

27
3

TATRAN PREŠOV

24
4

HK Topoľčany

23
5

Nové Zámky

19
6

MHK Piešťany

16

 

Fanshop ATAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hádzanárov prijali na veľvyslanectve aj v Bielorusku

Hádzanárov prijali na veľvyslanectve aj v Bielorusku

MINSK. Slovenský hádzanársky šampión Tatran Prešov, v ére slovenskej samostatnosti pätnásťnásobný držiteľ Slovenského pohára, v tejto sezóne útočiaci na štrnásty majstrovský titul a ovenčený viacerými úspechmi na medzinárodnom poli, je aktívny nielen v súťažiach v ktorých štartuje, okrem slovenských súťaží v Lige majstrov alebo v Pohári EHF, nadnárodnej SEHA Gazprom lige, ale aj spoločensky.

Napríklad v rámci stretnutí SEHA Gazprom ligy prijali výpravu hádzanárov aj významní predstavitelia slovenskej diplomacie. Pred zápasom v Skopje to bol veľvyslanec Slovenska v Macedónsku Martin Bezák. V Belehrade prijala zase zástupcov prešovského hádzanárskeho klubu veľvyslankyňa SR v Srbsku Dagmar Repčeková. Prešovčania však zaujali okrem výkonov na ihriskách aj tým, že pred zápasmi v chorvátskych Našiciach a v srbskom Novom Sade obdarovali predstaviteľov slovenskej menšiny v týchto krajinách množstvom knižných darov.

Nuž a ani pred posledným vystúpením Tatrana Prešov v rámci A skupiny Pohára EHF, druhej najprestížnejšej európskej súťaži hádzanárov, sa to neobišlo bez spoločenskej udalosti. Veľvyslanec Slovenska v Bielorusku Jozef Migaš sa s prešovskými hádzanármi pred stretnutím v Minsku síce pre zmenu svojho programu napokon stretnúť nemohol, no o prijatie na slovenskej ambasáde sa z jeho poverenia postaral ekonomický diplomat, mimochodom tiež s koreňmi na východe našej vlasti, Maroš Mitrík.

Autor: 
Ján Leško
Zdroj: 
korzar.sme.sk
Dnes je: Streda 16.01.2019
Meniny má: Kristína

 

 

 

 

 

 

szh

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.