Hľadáme dievča, ktoré v sobotu privedie v Lige majstrov tímy na palubovku

Hľadáme dievča, ktoré v sobotu privedie v Lige majstrov tímy na palubovku

Dnešný deň, teda 11. októbra celý svet oslavuje Medzinárodný deň dievčat. V tento deň Plan International, charitatívny partner Ligy majstrov EHF Velux, upriamuje celosvetovú pozornosť na to, že dievčatá často nemajú rovnaké šance ako chlapci a že sa im často bráni v uplatňovaní svojich práv.

Počas Medzinárodného dňa dievčat Plan International podporuje dievčatá, aby sa postavili za svoje ciele a práva a povzbudzuje ich, aby prevzali vedúcu úlohu v politike a spoločnosti. Liga majstrov EHF VELUX a zúčastnené kluby sa zúčastnia Medzinárodného dňa dievčat a umožnia dievčatám symbolicky otvoriť hru v 5. kole a priniesť oficiálnu loptu na ihrisko. Okrem toho bude stredový kruh pre toto kolo ružový. Ružová je silná farba, ktorá prináša silu, radosť zo života a odvahu postaviť sa za seba. Pre dievčatá je to signál, ktorý dokazuje, že môžu žiť svoje sny a dosiahnuť svoje ciele.

Od poslednej sezóny sa VELUX EHF Liga majstrov zaviazala detskej rozvojovej organizácii Plan Intenatioan pomáhať podporou sponzorovaného dieťaťa v Brazílii a pri mnohých ďalších aktivitách.   

Keďže 5. kolo Ligy majstrov je venované Medzinárodnému dňu dievčat, pri tejto príležitosti dostane jedno dievča možnosť priviesť aj tímy Tatrana Prešov a Sportingu Lisabon (13.10. o 18.00) na palubovku Tatran handball arény. HĽADÁME preto šikovné dievča, najlepšie vo veku 6-12 rokov, ktoré využije túto jedinečnú možnosť, naberie odvahu a možno si splní aj svoj sen. Napíš nám (spolu s rodičmi) pod status na Facebooku, alebo do správy na tejto sociálnej sieti. Skús pripísať, prečo by si to mala byť práve ty, prípadne prečo rada športuješ, alebo čo sa ti páči na hádzanej. Píš do piatkového poludnia (12.10. do 12.00), vyberieme jednu z vás. Prihlásiť sa môžeš aj na mailovej adrese manager@tatranpresov.sk.        

Viac o iniciatíve aj na:  http://www.ehfcl.com/en/men/news/Q_nwEY6M-ehoTTMXHw6ryg/VELUX_EHF_Champions_League_goes_pink_on_International_Day_of_the_Girl_Child

Autor: 
TP
Zdroj: 
TP
Dnes je: Pondelok 19.08.2019
Meniny má: Lýdia

 

 

 

 

 

 

szh

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.