Aktuálna tabuľka
SEHA League

1

Vardar Skopje

42
2

PPD Zagreb

39
3

Nexe Našice

39
4

Meshkov Brest

39
5

TATRAN PREŠOV

36
6

Vojvodina

22

Aktuálna tabuľka
SLOVNAFT HANDBALL EXTRALIGA

1

TATRAN PREŠOV

48
2

MŠK P.Bystrica

42
3

HKM Šaľa

40
4

Nové Zámky

27
5

MHK Piešťany

25
6

HK Topoľčany

25

 

Fanshop ATAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klub má vlastnú pivnú značku

Klub má vlastnú pivnú značku

Hádzanársky klub Tatran Prešov sa môže pochváliť vlastnou značkou piva. Novinku, ktorú ste mohli ochutnať už počas niektorých zápasov na konci roka, oficiálne uviedol do života tréner Slavko Goluža spoločne s hráčmi.

Vlastnou značkou produktu sa môže na slovenskej športovej scéne pochváliť iba málo klubov. Teraz medzi nich patrí aj náš tím. Vlastnú značku piva s názvom Tatran Prešov pre náš klub pripravila bardejovská spoločnosť Berhet"Je výsledok spolupráce s pivným partnerom klubu. Verím, že si ho budeme môcť vychutnať po športových úspechoch nášho klubu," uviedol pri uvedení piva generálny manažér klubu Miroslav Benický. „Každý produkt je o dobre práci a o tom, dosiahnuť čo najlepší výsledok. Je to tak v hádzanej a aj pri výrobe piva. Som preto rád, že sme mohli pre nášho partnera Tatran Prešov vytvoriť tento produkt. Je to klasický výčapný ležiak, typický pre Slovensko a Česko,“ uviedol jeden z konateľov spoločnosti Berhet Jozef Havír. Sládok piva s klubovou značku Tatran Prešov a zároveň druhý z konateľov bardejovskej spoločnosti Miloš Harčarík dodal: „Pivo je určené pre širokú skupinu ľudí. Myslím si, že osloví skutočne všetkých, no najmä fanúšikov Tatrana. Verím, že bude príležitosť navariť aj nejaký špeciál, ktorým oslávime ďalšie úspechy klubu.“

Jedným z krstných otcov nového 12-stupňového ležiaku bol aj Martin Straňovský. "Priznám sa, že ja osobne nie som pivár a alkohol pijem minimálne. Z piva ma totiž bolí hlava. Som však rád, že máme aj takého sponzora, pretože napríklad v Nemecku sme mali v šatni po každom zápase basu piva a každý hráč mal povolené jedno. Po ťažkých zápasoch to padne vhod," povedal pri tejto príležitosti kapitán tímu. Naopak, za jedného z najväčších pivárov v tíme sa považuje brankár Igor Čupryna, podľa ktorého za to môže jeho pôvod. „Som z Odesy a tam je more, v ktorom sú ryby, kalamáre, krevety a raky. Takže k nim mám rád pivo. Navyše dobré pivo znamená dobrú regeneráciu. Pri zápase strácaš kalórie a jedno rýchle pivo po zápase je len na zdravie,“ vysvetlil gólman tímu. No a ako je to s pivom u trénera Slavka Golužu? Toleruje ho u hráčov po zápase? „Pivo je dobré. Pomáha svalom, má veľa B-vitamínu. Ale samozrejme, musí byť istá hranica a nie je dobre, ak sa prekročí,“ zdôraznil tréner.                

Autor: 
TP
Zdroj: 
TP
Dnes je: Utorok 21.05.2019
Meniny má: Zina

 

 

 

 

 

 

szh

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.