MIZUNO Hráčom mesiaca sa stal Dávid Michalka

MIZUNO Hráčom mesiaca sa stal Dávid Michalka

Súčasťou otváracie ceremoniálu pondelkového zápasu SEHA Gazprom ligy proti Nexe Našice (24:22) bola aj milá slávnosť. Vyhlasovali sme na nej MIZUNO Hráča mesiaca, ktorý vzišiel z hlasovania fanúšikov Tatrana na sociálnych sieťach.

Za mesiace september/október 2019 sa spomedzi trojice nominovaných Javiho Muňoza, Romana Carapkina Dávida Michalku tešil práve posledne menovaný jediný Slovák v tomto výbere. O jeho víťazstve rozhodlo v tesnom súboji so španielskym legionárom Javim Muňozom iba zopár hlasov. „Som rád, že som toto ocenenie vyhral. Ale myslím si, že každý hráč si toto ocenenie zaslúži, lebo každý z nás podáva stopercentné výkony, aj keď to možno niekedy nevyzerá, že je to tak. No dávame zo seba maximum. Som ale rád, že voľba napokon padla na mňa a chcem sa za to poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí nás podporujú,“ uviedol po prevzatí ocenenia víťaz ankety Dávid Michalka.

Z víťazstva sa tešila aj Stanislava Vyrosteková, ktorá mala šťastie pri žrebovaní z tých fanúšikov, ktorí v ankete hlasovali. Priamo z rúk držiteľa peknej plakety si pred stretnutí s Našicami, na ktoré získala dve vstupenky, prevzala aj hlavnú cenu v podobe športovej obuvi od partnera klubu - spoločnosti MIZUNO. „Z výhry sa spoločne s manželom veľmi tešíme. Botasky totiž budú pre neho ako predčasný vianočný darček. Tešíme sa aj z toho, že sme mohli prísť a podporiť našich v tomto zápase. Ako rodená Prešovčanka fandím Tatranu. Nie som kritický fanúšik, šport vnímam pozitívne. Z prehry sa treba poučiť a výhry majú motivovať. My budeme fandiť stále,“ povedala šťastná výherkyňa ešte pred stretnutím, po ktorom sa mohla tešiť nielen zo svojho víťazstva, ale aj z úspechu chlapcov na palubovke.

FOTO: MIZUNO hráč mesiaca Dávid Michalka s výherkyňou Stanislavou Vyrostekovou. 

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
TP
Dnes je: Pondelok 24.02.2020
Meniny má: Matej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08.00 - 16.00 hod.