Novinárske akreditácia na sezónu 2019/20

Novinárske akreditácia na sezónu 2019/20

Nová hádzanárska sezóna je za dverami. Tak, ako býva dobrým zvykom, na domáce zápasy Tatrana v jednotlivých súťažiach je aj v sezóne 2019/20 pre zástupcov médií nutná akreditáciaPravidlá v rámci medzinárodných súťaží určuje ich organizátor, postupujte preto podľa predložených inštrukcií.

AKREDITÁCIA NA EHF LIGU MAJSTROV

Akreditácia na zápasy skupinovej fázy Ligy majstrov je rozdelená na dve skupiny. Prvá sa týka výlučne zástupcov TV, webTV a rádií. Tí musia o akreditáciu požiadať vyplnením dotazníka (ak vám nebol doručený v rámci mail listu, požiadať oňho môžete na adrese tatranhandballteam@gmail.com), ktorý je nutné zaslať na marketing EHF na adresu: mediaTV@ehfmarketing.com 

Píšuci novinári a fotografi (ale aj domáci vysielateľ) zasielajú vyplnenú žiadosť priamo na klub a to na adresy: manager@tatranpresov.sk a tatranhandballteam@gmail.com
UPOZORNENIE!!! Žiadosti je potrebné zasielať minimálne 3 dni pred zápasom. EHF upozorňuje, že na rozdiel od minulosti už nebude akceptovať žiadosť o akreditáciu po tomto termíne!!!

Poznámka: Ak sa chystáte na viacero zápasov, využite možnosť a označte akreditácie na kompletný domáci program zápasov Tatrana, aby ste predišli zmeškaniu termínu na registráciu.  

 

AKREDITÁCIA NA SEHA GAZPROM LIGU

Akreditácie na zápasy nadnárodnej SEHA Gazprom ligy sa vypĺňajú na tejto webovej adrese: http://www.seha-liga.com/akreditacija. Žiadosti je nutné podať najneskôr do STREDY 25. septembra! (samozrejme, ak máte záujem už o zápasy pred týmto dátumom, urobte tak čo najskôr). O schválení, resp. neschválení akreditácie budete informovaní prostredníctvom automaticky vygenerovaného e-mailu po potvrdení, resp. zamietnutí akreditácie. Udelené akreditácie sú platné až do Final 4 v rámci 9. ročníka SEHA Gazprom League.

UPOZORNENIE! Na zápasoch SEHA Gazprom ligy nie je povolené filmovanie v THA, s výnimkou rozhovorov v mixzóne a na pozápasovej tlačovej konferencii. V prípade akýchkoľvek dodatočných požiadaviek je nutné poslať žiadosť na adresu: media@seha-liga.com.

 

AKREDITÁCIA NA SLOVNAFT HANDBALL EXTRALIGU

Schválením akreditácie na zápasy Ligy majstrov, resp. SEHA ligy máte zároveň udelenú akreditáciu aj na zápasy domácej extraligovej súťaže. V prípade, že o akreditáciu na medzinárodné zápasy nežiadate a máte záujem výlučne o akreditáciu na zápasy SHE, napíšte svoju žiadosť s uvedením mena, redakcie, čísla novinárskeho preukazu, telefonického a mailového kontaktu na:manager@tatranpresov.sk a tatranhandballteam@gmail.com. O udelení, resp. neudelení akreditácie vás budeme informovať.  

 

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
TP
Dnes je: Sobota 25.01.2020
Meniny má: Gejza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08.00 - 16.00 hod.