Pozápasové vyjadrenie Tatrana.

Pozápasové vyjadrenie Tatrana.

Vyjadrenie hádzanárskeho klubu Tatran Prešov a jeho hráčov k 2. finálovému stretnutiu v Topoľčanoch (27:28), po prehre v ktorom hráči odignorovali poďakovanie vlastným fanúšikom za ich priazeň v tomto zápase.  
 „Chápeme, že každá prehra je frustrujúca, ale  rozhodne neospravedlňuje reakciu hráčov k verným fanúšikom, podporujúcim nás na výjazdoch počas celej sezóny, ktorí merali aj dlhú cestu do Topoľčian. Za to, ale aj za predvedený výkon, ktorý viedol k prehre, sa fanúšikom v mene hádzanárskeho klubu Tatran Prešov ospravedlňujeme,“ uviedol generálny manažér tímu Miroslav Benický.
„Ďakujeme všetkým fanúšikom za podporu počas celej sezóny a tiež fanúšikom, ktorí vycestovali a fandili nám v Topoľčanoch celých 60 minút. Ospravedlňujeme sa za pozápasovú reakciu, ako aj za prehru, ktorú odčiníme v ďalších zápasoch a dokážeme, že Tatran je právom najlepšie hádzanárske mužstvo na Slovensku,“ znie vyjadrenie, pod ktorým je podpísaný A-tím Tatrana. Tím sa zároveň rozhodol z hráčskej kasy kompenzovať cestu fanúšikov do Topoľčian.

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
TP
Dnes je: Streda 24.04.2019
Meniny má: Juraj

 

 

 

 

 

 

szh

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.