Aktuálna tabuľka
SEHA League

1

PPD Zagreb

21
2

Vardar Skopje

18
3

Nexe Našice

15
4

TATRAN PREŠOV

15
5

Steaua Bucuresti

15
6

Meshkov Brest

12

Aktuálna tabuľka
TIPOS EXTRALIGA

1

HKM Šaľa

17
2

MŠK P.Bystrica

16
3

TATRAN PREŠOV

14
4

Nové Zámky

13
5

HK Topoľčany

12
6

MHK Piešťany

10

Fanshop ATAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na tretie finále.

Pozvánka na tretie finále.

Tretí finálový duel s Topoľčanmi (predsa len) budú sprevádzať aj majstrovské oslavy, vystúpia aj talentovaní karatisti! V znamení osláv mládežníckych titulov, odmeňovania fanúšikov, ale aj spolupráce s mladými a talentovanými prešovskými karatistami, sa bude niesť tretí finálový zápas Slovnaft handball extraligy medzi Tatranom Prešov a HK Agro Topoľčany. Aj keď po stredajšej prehre v Topoľčanoch (27:28) je jasné, že po jeho skončení sa meno nového majstra ešte nedozvieme, môže ísť o domácu rozlúčku našich hráčov so sezónou. Aj preto tomuto zápasu dávame veľký dôraz nielen po športovej, ale aj organizačnej stránke.
Aj keď už teraz je jasné, že náš klub si na zisk prípadného titulu bude musieť počkať dlhšie ako do soboty, majstrovské oslavy v Tatran handball aréne počas víkendu s istotou vypuknú. V polčasovej prestávke totiž zlatými medailami budeme dekorovať mladších i starších dorastencov nášho klubu, ktorí sa v tejto sezóne stali MAJSTRAMI SLOVENSKA. Polčasovú prestávku navyše okorení aj vystúpenie mladých, talentovaných karatistov Karate klubu Junior Prešov, ktoré pripravujú pútavú ukážku toho, čo vedia. „Je jedno, aký šport deti robia, dôležité ale je, aby športovali. Preto je tu prvá lastovička spojenia úspešného hádzanárskeho klubu, ktorý niekoľko rokov dominuje na domácej scéne a nášho karate klubu, ktorý má členov z radov mládeže a malých detí. Chceme ukázať to, že nezáleží na druhu športu, či veku, ale záleží len na tom, že sa ľudia vedia spojiť a v Prešove sme to dokázali, čo chceme odprezentovať,“ vysvetlil vznik myšlienky spojenia hádzanej a karate , ktorá by nemala mať iba jednorazový charakter, Ľubomír Čiernik z KK Junior Prešov.
V špeciálne pripravenom programe sa predstaví 20 členov klubu na čele s dvojnásobnou majsterkou Európy Luciou Langošovou, no zároveň aj maličké troj- a štvorročné deti. Svoje umenie predvedú aj dve deti zapojené do projektu Juniorko, ktorý KK Junior Prešov už niekoľko rokov úspešne realizuje na podporu športovania detí z detských domovov, či sociálne znevýhodneného prostredia. „Z tohto projektu sa predstavia Martin a Melánia. Obaja sú už úspešní karatisti, veď Melánia je aktuálnou vicemajsterkou Slovenska,“ prezradil Ľubomír Čiernik.
Okrem týchto chystaných atrakcií nezabudneme ani na našich divákov, ktorí nás počas celej sezóny povzbudzovali. Počas (možno) posledného domáceho zápasu sezóny budú môcť vyhrať zaujímavé ceny. Tretí duel série o majstra hádzanárskej extraligy je v prešovskej Tatran handball aréne na programe v sobotu 12. mája so začiatkom o 18. hodine.

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
TP
Dnes je: Nedeľa 18.11.2018
Meniny má: Eugen

 

 

 

 

 

 

szh

 

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.