Aktuálna tabuľka
SEHA League

1

Motor Zaporozhye

6
2

Vardar Skopje

3
3

Vojvodina

3
4

TATRAN PREŠOV

3
5

Nexe Našice

6

Beijing Sport

Aktuálna tabuľka
SLOVNAFT HANDBALL EXTRALIGA

1

TATRAN PREŠOV

6
2

Košice Crows

3
3

MŠK P.Bystrica

2
4

Nové Zámky

2
5

Sporta Hlohovec

2
6

HK Topoľčany

2

 

Fanshop ATAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prípravky sa predstavili v Bardejove, A-tím triumfoval

Prípravky sa predstavili v Bardejove, A-tím triumfoval

Počas víkendu sa štyri družstvá prípravky Tatrana Prešov predstavili na ďalšom kole minihádzanárskej ligy, ktorá sa tentoraz konala v Bardejove. Turnaja sa zúčastnilo celkovo desať tímov, náš A-tím pod vedením M. Škopára a P. Kakaščíkovej sa tešil z konečného víťazstva.

Na turnaji sa predstavili tímy Bardejov A a B,  Michalovce A a B, Trebišov A a B a náš Tatran Prešov postavil štyri družstvá. Každý tím odohral sedem zápasov, spolu teda naše družstvá odohrali celkovo 28 zápasov. Ani tentoraz naše A družstvo neokúsilo porážku. „Celok v zostave s brankárom Sabolom a hráčmi Bačenkom, Iľkom, Klebanom, Kormaníkom a Sedlačkom postupne porazil Michalovce A 11:5, Trebišov A 22:2, Prešov B 7:4, a nad najväčším konkurentom - Bardejovom A sme zvíťazili 12:7. Víťazstvá nad B-družstvami boli jasné,“ prezradil výsledky tréner Milan Škopár a dodal, že potešili aj  ostatné družstvá. „Dokonca aj tí najmladší hráči Prešov D, ktorí len zbierajú skúsenosti, prehrali napríklad s Trebišovom B len 3:5 a s Michalovcami B len 4:6,“ uviedol Škopár.

Celkové poradie: 1. Prešov A, 2. Bardejov A, 3. Michalovce A,  4. Prešov B,  5. Prešov C, 6. Trebišov A,  7. Bardejov B,  8. Michalovce B,  9. Trebišov  B,  10. Prešov D.

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
TP
Dnes je: Sobota 21.09.2019
Meniny má: Matúš

 

 

 

 

 

 

szh

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.