Aktuálna tabuľka
SEHA League

1

PPD Zagreb

21
2

Vardar Skopje

18
3

Nexe Našice

15
4

TATRAN PREŠOV

15
5

Steaua Bucuresti

15
6

Meshkov Brest

12

Aktuálna tabuľka
TIPOS EXTRALIGA

1

HKM Šaľa

17
2

MŠK P.Bystrica

16
3

TATRAN PREŠOV

14
4

Nové Zámky

13
5

HK Topoľčany

12
6

MHK Piešťany

10

Fanshop ATAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEHA Gazprom League Preview: Tatran Prešov (SVK) – Vojvodina Novi Sad (SER)

SEHA Gazprom League Preview: Tatran Prešov (SVK) – Vojvodina Novi Sad (SER)

V 7. kole SEHA Gazprom League privíta v utorok 14. novembra 2017 o 20.30 hod. v Tatran handball aréne slovenský majster Tatran Prešov srbského šampióna Vojvodinu Novi Sad.

Tatran je po 6. kole SEHA ligy na priebežnom 4. mieste, keď v 6 zápasoch zaznamenal 12 bodov za 4 výhry a 2 prehry. V prípade víťazstva nad Vojvodinou by sa Prešovčania posunuli na skvelé 2. miesto priebežnej tabuľky SEHA ligy za vedúci Vardar Skopje. Vojvodina je na poslednom 10. mieste SEHA Gazprom League, keď v 6 stretnutiach získala 3 body za 1 výhru a 5 prehier.

V doterajších 6 vzájomných dueloch v SEHA Gazprom League dominoval Tatran, ktorý neprehral ani raz a na svojom konte má 5 výhier a 1 remízu, ktorá sa zrodila v poslednom vzájomnom zápase v SEHA lige vo februári 2016.

Hlasy pred stretnutím

Slavko Goluža, tréner Tatrana:

Určite nás nečaká ľahký zápas. Vojvodina je kvalitnejším tímom, než momentálne ukazuje jej postavenie v tabuľke. Zatiaľ hrala Vojvodina iba so silnými kvalitnými tímami SEHA ligy, a preto nenazbierala viac bodov. Súpera rešpektujeme, ale určite sa ho nebojíme. Veríme vo svoje vlastné schopnosti. Musíme sa sústrediť na zlepšenie obrannej aj útočnej fázy.

Igor Chupryna, brankár Tatrana:

Vojvodina je dobrý tím s mladými hráčmi, ktorí prídu s cieľom uspieť na našej palubovke. My sa však na nich veľmi dobre pripravíme. Už v sobotu pred Topoľčanmi sme si rozobrali niektoré taktické veci, pretože tento zápas musíme zvládnuť a získať tri body. Sú to pre nás veľmi dôležité body, a preto musíme dať do zápasu všetko.

Michal Kasal, ľavá spojka Tatrana:

Bude to veľmi náročný súboj. Musíme hrať výborne v obrane a snažiť sa strieľať ľahké góly. Obrana je vždy základom úspechu. Len s dobrým útokom sa stretnutie nedá vyhrať. Na zápas sa kvalitne pripravíme. Chceme ho vyhrať a získať dôležité tri body. 

Dragan Kukič, tréner Vojvodiny:

Je za nami trojtýždňový proces tréningu a zotavovania sa niektorých hráčov. Na Slovensko pocestujeme bez kapitána Stojanoviča a budeme hrať s veľmi kvalitným tímom Prešova. Slovenského majstra vedie chorvátsky tréner Slavko Goluža, ktorý určite priniesol do tímu veľa nových pozitívnych vecí. Pokúsime sa zahrať to najlepšie, čo vieme.

Milan Jovanovič, ľavá spojka Vojvodiny:

Pred nami je dlhá cesta na Slovensko. Proti Tatranu vždy hráme veľmi ťažké stretnutia, v ktorých o víťazovi rozhoduje obrana. V poslednej dobe sme pracovali veľmi veľa na našej obrane. Očakávam od nášho tímu, že si konečne pripíše viac bodov a postúpi smerom hore v tabuľke SEHA ligy.

FOTO: Viktor Zamborský

Text k fotu: Skvelé zákroky brankár Tatrana Igora Chuprynu budú základným stavebným kameňom úspechu slovenského majstra v súboji SEHA ligy proti Vojvodine Novi Sad.

Autor: 
Richard Fech
Zdroj: 
Tatran Prešov
Dnes je: Utorok 20.11.2018
Meniny má: Félix

 

 

 

 

 

 

szh

 

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.