SP: Vo štvrtfinále sa stretneme s ŠKP Bratislava

SP: Vo štvrtfinále sa stretneme s ŠKP Bratislava

Hádzanárov Tatrana Prešov čaká vo štvrťfinále Slovenského pohára v hádzanej mužov tím ŠKP Bratislava. Duel sa uskutoční na palubovke súpera. Rozhodol o tom štvrtkový žreb súťaže v bratislavskom sídle Slovenského zväzu hádzanej (SZH).

Tatran sa medzi osmičku najlepších tímov v pohárovej súťaži prebojoval utorkovým víťazstvom 44:30 (23:17) nad tímom ŠG Košice. Bratislavský ŠKP v osemfinále vyradil ďalšieho extraligistu Agro Topoľčany po víťazstve na jeho palubovke 26:17 (15.10). S bratislavskými policajtmi sme sa už v tejto sezóne raz stretli. V stretnutí 2. kola SHE sme ich na domácej palubovke zdolali 28:16 (13:7).

Štvrťfinále sa hrá, podobne ako osemfinále, vyraďovacím systémom na jeden zápas. Jeho termín je stanovený na 11. decembra. Víťazi štvrťfinálových súbojov postúpia na záverečný turnaj Final 4, ktorý je plánovaný na 14. - 15. marca 2020. Jeho dejisko určí výkonný výbor SZH.

Semifinálové dvojice vyžrebujú 12. decembra o 10.00 h v Bratislave. Víťaz pohárovej súťaže má právo štartovať v budúcom ročníku Pohára EHF. V prípade, že víťaz Slovenského pohára sa stane aj majstrom Slovenska, prechádza toto právo na finalistu.

Žreb štvrťfinále SP:

ŠKP Bratislava - Tatran Prešov
Sporta Hlohovec - HKM Šaľa
Štart Nové Zámky - Slovan Modra
Považská Bystrica - Košice Crows

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
TP
Dnes je: Štvrtok 05.12.2019
Meniny má: Oto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.