Aktuálna tabuľka
SEHA League

1

Motor Zaporozhye

15
2

Vardar Skopje

12
3

TATRAN PREŠOV

9
4

Vojvodina

9
5

Nexe Našice

6
6

Beijing Sport

Aktuálna tabuľka
SLOVNAFT HANDBALL EXTRALIGA

1

TATRAN PREŠOV

13
2

Košice Crows

11
3

MŠK P.Bystrica

9
4

Sporta Hlohovec

9
5

HKM Šaľa

6
6

Nové Zámky

4

 

Fanshop ATAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tatran handbal arenu otvoria už o 15.30

Tatran handbal arenu otvoria už o 15.30

Pozajtra sa vo vynovenom stánku prešovskej Tatran handball areny predstaví reprezentačné mužstvo Slovenska v druhom kvalifikačnom stretnutí o postup na ME 2014 s Maďarskom.
PREŠOV.  O medzištátnu hádzanú je avizovaný veľký záujem. Ten sa asi ešte zvýši po výbornom výkone Slovákov v prvom kole kvalifikácie s Chorvátskom v Osijeku, hoci naši na pôde bronzových z OH v Londýne prehrali o štyri góly.

Druhé kvalifikačné stretnutie o postup na ME 2014 Slovensko – Maďarsko je na programe v nedeľu od 17. hodiny v Prešove.

Tatran handball arena (THA) je na ďalší hádzanársky bonbónik pripravená. Vstupenky v predpredaji sa míňali. V hľadisku THA by okrem priaznivcov hádzanej zo všetkých kútov Slovenska mali sedieť aj štyri stovky fanúšikov z Maďarska. Kapacita hľadiska prešovského hádzanárskeho stánku je štyritisíc miest na sedenie. Tú je ale možné zvýšiť až na päťtisíc miest.

Svoje stabilné miesta v hľadisku majú držitelia permanentných a voľných vstupeniek na zápasy slovenského majstra v slovenskej extralige, Slovenskom pohári, SEHA League a európskych pohárových súťažiach, ale aj na medzištátne stretnutia. 

Majiteľ Tatrana Prešov Miloslav Chmeliar ich držiteľov už upozorňoval aj v našom denníku, že vstup do hľadiska na medzištátnu hádzanú  Slovensko – Maďarsko majú garantovaný.

Keďže na tento zápas, ktorého organizátorom je Slovenský zväz hádzanej, sa ale očakáva veľký nápor fanúšikov, držiteľom permanentiek a voľných vstupeniek nie je možné zaručiť ich inak stabilné sedadlá. Aj preto ich vyzýval na včasný príchod do THA, aby si mohli v predstihu sadnúť na zvyčajné miesta, aby tak predišli možným komplikáciám.

Prísne bezpečnostné kontroly

Tieto informácie organizačného charakteru včera aktualizoval manažér Tatrana Prešov Miroslav Šosták: „Stretnutie  Slovensko – Maďarsko otvoria srbskí arbitri Nenad Nikolič a Dušan Stojkovič o 17. hodine. Brány THA sa pre fanúšikov otvoria o 15.30 hodine. Chceme požiadať všetkých fanúšikov, teda nielen držiteľov permanentných a voľných vstupeniek, aby prišli v dostatočnom časovom predstihu, pretože pred vstupom do haly budú prísne bezpečnostné kontroly. Zakázané je zobrať do hľadiska fľaše, vlastné jedlo, zbrane, pyrotechniku a iné nebezpečné predmety.“

Autor: 
JÁN LEŠKO
Zdroj: 
korzar.sme.sk
Dnes je: Utorok 12.11.2019
Meniny má: Svätopluk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.