Aktuálna tabuľka
SEHA League

1

Vardar Skopje

23
2

Motor Zaporozhye

21
3

TATRAN PREŠOV

15
4

Vojvodina

15
5

Nexe Našice

12
6

Beijing Sport

Aktuálna tabuľka
SLOVNAFT HANDBALL EXTRALIGA

1

TATRAN PREŠOV

23
2

MŠK P.Bystrica

21
3

Košice Crows

19
4

Sporta Hlohovec

13
5

HKM Šaľa

12
6

Nové Zámky

11

 

Fanshop ATAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tatran odovzdal vo Vojvodine knižný dar

Tatran odovzdal vo Vojvodine knižný dar

Súčasťou sobotňajšieho zápasu SEHA Gazprom ligy medzi srbskou Vojvodinou Nový Sad a Tatranom Prešov bola aj milá udalosť. Odovzdanie zbierky kníh,  ktoré v Prešove zorganizoval klub v spolupráci s Prešovským samosprávnym krajom.

Vojvodina a Tatran Prešov opäť prejavili solidaritu a dokázali, že tento krásny ročný čas je skutočne časom dávania. Dobrý vzťah medzi klubmi bol korunovaný ďalšou akciou darovania kníh. V tomto prípade Prešovský samosprávny kraj s pomocou miestnej komunity a fanúšikov z Prešova, ako aj s pomocou klubov Tatran Prešov a Vojvodina, venoval knihy miestnej knižnici, nesúcej meno po revúckom rodákovi Štefanovi Homolovi, v Báčskom Petrovci, slovenskej dedine pri Novom Sade.  

Slávnostné odovzdávanie zhruba 300 kusov kníh sa uskutočnilo v polčase zápasu medzi Vojvodinou a prešovským Tatranom a zúčastnili sa na ňom riaditeľka Knižnice Štefana Homolu Ana Spelak a majiteľ Tatrana Prešov Miloslav Chmeliar, ktorý knižný dar odovzdal. "Slováci sú takí istí dobrí ľudia, ako Srbi. Každý rok prinášame knihy z Prešova našim rodákom v Chorvátsku a Srbsku, aby videli, aké je to na Slovensku,“ uviedol Miloslav Chmeliar. „Chcem sa v mene svojho tímu poďakovať. V našej knižnici v Báčskom Petrovci ste kedykoľvek vítaní," reagovala riaditeľka Ana Spelak, ktorá dúfa, že táto tradícia bude pokračovať. "My knihy donesieme aj  budúci rok. Spravíme zbierku v Prešove a isto donesieme knihy do Vojvodiny aj v budúcom roku, " doplnil majiteľ Tatrana.

V mene klubu ďakujeme za všetky knihy, ktoré ste priniesli a ktoré potešili našich rodákov!

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
SEHA
Dnes je: Utorok 21.01.2020
Meniny má: Vincent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08.00 - 16.00 hod.