Tatran Prešov predĺžil zmluvu s Tomášom Rečičárom

Tatran Prešov predĺžil zmluvu s Tomášom Rečičárom

Hádzanársky klub Tatran Prešov predĺžil zmluvu s Tomášom Rečičárom. Dvadsaťjedenročný odchovanec Tatrana, hrajúci na poste spojky, sa upísal slovenskému hádzanárskemu majstrovi aj na najbližšiu sezónu 2020/21.

Tomáš Rečičár sa nedávno predstavil aj v drese slovenskej reprezentácie v Luxembursku na kvalifikačnom turnaji v boji postup na majstrovstvá sveta 2021 v Egypte. V zápasoch proti Luxembursku, Faerským ostrovom a Litve zaznamenal dva góly. „Som rád, že budem naďalej bojovať za svoj domáci klub, v ktorom hrám odmala. A že budem reprezentovať Prešov, kde som sa narodil a vyrástol, takže som za to veľmi rád. Budem sa snažiť hrať naplno, dávať do toho všetko a posúvať sa ďalej,“ uviedol po predĺžení zmluvy s Tatranom 192-centimentrov vysoký hádzanár.

Slovenský hádzanársky majster Tatran Prešov už predtým predĺžil zmluvu aj s ruským legionárom alternujúcim na postoch pivota a spojky Romanom Carapkinom a avizoval príchod dvoch stredných spojok - onedlho 26-ročného Lucijana Fižuleta zo Slovinska a 21-ročného Brazílčana Pedra Pacheca, ktorý sa blysol 12-timi gólmi ako najlepší strelec brazílskej reprezentácie pri víťazstve kanárikov 77:9 nad tímom Bolívie na majstrovstvách strednej a Južnej Ameriky. Fižuleto príde do tímu pred novou sezónou, Pacecho už v priebehu aktuálnej sezóny po juhoamerickom šampionáte.  

 

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
TP
Dnes je: Utorok 25.02.2020
Meniny má: Frederik(a)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08.00 - 16.00 hod.