TRÉNINGY PRÍPRAVIEK HÁDZANEJ

Dnes je: Sobota 23.09.2017
Meniny má: Zdenka

 

Mládežnícke úspechy posledných sezón:

MAJSTROVSTVÁ SR

Sezóna 2001-2002:

3. miesto na M SR - st.dorast
1. miesto na M SR - ml.dorast

Sezóna 2002-2003:

3. miesto na M SR - st.dorast
3. miesto na M SR - ml.dorast
1. miesto na M SR - st.žiaci
1. miesto na M SR - ml.žiaci

Sezóna 2003-2004:

3. miesto na M SR - ml.dorast
3. miesto na M SR - st.dorast

Sezóna 2004-2005:

3. miesto na M SR - st.dorast
2. miesto na M SR - ml.dorast
1. miesto na M SR - st.žiaci
1. miesto na M SR - ml.žiaci 

Sezóna 2005-2006:

1. miesto na M SR - ml.žiaci

Sezóna 2006-2007:

1. miesto na M SR - ml.žiaci

Sezóna 2007-2008:

1. miesto na M SR - st.žiaci

1. miesto na M SR - ml.žiaci

Sezóna 2008-2009:

1. miesto na M SR - st.žiaci

1. miesto na M SR - ml.žiaci

Sezóna 2009-2010:

1. miesto na M SR - st.žiaci

1. miesto na M SR - ml.žiaci

Sezóna 2010-2011:

1. miesto na M SR - st.dorast
1. miesto na M SR - ml.dorast
1. miesto na M SR - st.žiaci
2. miesto na M SR - ml.žiaci

Sezóna 2011-2012:

1. miesto na M SR - st.dorast
1. miesto na M SR - ml.dorast
1. miesto na M SR - st.žiaci
3. miesto na M SR - ml.žiaci

 

TURNAJE

SARIUS CUP 2012

Starší dorastenci:

Zápasy v skupine:

Tatran-Rankininkas(LT) 30:7

Tatran-Klaipeda(LT) 18:12

Tatran-Oradea(RO) 19:10

Tatran-Petersburg(RU) 17:15

Finále:

Tatran-Peterburg 18:11

Tatran obsadil 1.miesto

 

Mladší dorastenci:

Štvrťfinále:

Tatran-Wien(AUT) 24:14

Semifinále:

Tatran-Baia Mare I(RO) 13:16

O 3.miesto:

Tatran-Baia Mare II(RO) 17:6

Tatran obsadil 3.miesto

 

Starší žiaci:

Štvrťfinále:

Tatran A-Rijeka(HR) 23:9

Semifinále:

Tatran A-Vilnus(LT) 23:10

Finále:

Tatran A-RK Matulji(HR) 19:13

Tatran A obsadil 1.miesto

 

Mladší žiaci:

Zápasy v skupine:

Tatran A-Subotica(HR) 27:5

Tatran A-Virovitica (HR) 9:12

Tatran A-Tatran B 32:2

Tatran A-Nyíregyháza(HU) 22:9

Tatran A-Michalovce 20:5

Tatran A - Baia Mare(RO) 15:13

Tatran A obsadil 2.miesto

 

KIELCE JUNIOR CUP 2012

Starší dorastenci:

Zápasy v skupine:

Tatran-Ostrowiec(POL) 10:0

Tatran-Gdyňa(POL) 29:21

Tatran-Kielce(POL) 27:26

Tatran-Ljubuški(BaH) 27:23

Tatran-Lublin(POL) 28:23

Finále:

Tatran-Berlín(GER) 21:28

Tatran obsadil 2.miesto

 

Mladší dorastenci:

Štvrťfinále:

Tatran-Swidnica(POL) 27:14

Semifinále:

Tatran-Ljubuški(BaH) 20:17

Finále:

Tatran-Wagrowiec(POL) 32:18

Tatran obsadil 1.miesto

 

SCHMELZER TURNIER 2012

                 Viedeň

Starší žiaci:

Štvrťfinále:

Tatran-St.Polten(AUT) 25:10

Semifinále:

Margareten I(AUT)-Tatran 13:19

O 3.miesto:

Graz(AUT)-Tatran 19:17

Tatran obsadil 4.miesto

 

Mladší žiaci:

Štvrťfinále:

Tatran-Wien(AUT) 11:8

Semifinále:

Krka I(SLO)-Tatran 14:11

O 3.miesto:

Yuzhny(UKR)-Tatran 9:13

Tatran obsadil 3.miesto

 

POHÁR STAROSTU MESTA ZUBŘÍ

Zubří  (30.11-2.12.2012)

Mladší žiaci:

Zápasy v skupine:

Tatran - Zlín(CZ) 14:5

Tatran - Vel. Meziříči(CZ) 20:3

Tatran - Dukla Praha(CZ) 13:7

Zápasy o 1. - 6. miesto:

Tatran - Tatabánya(HU) 6:5

Tatran - Zubťí A(CZ) 12:9

Tatran - Topoľčany(SK) 6:10

Tatran - Brno(CZ) 10:6

Stretnutie s Duklou Praha sa započítalo

Tatran obsadil 1.miesto

 

DOBIÁŠ CUP

Rožnov pod Radhoštěm (30.11.-2.12.2012)

Starší žiaci

Zápasy v skupine:

Tatran - Dukla Praha II(CZ) 25:15

Tatran - Bojnice(SK) 22:14

Tatran - P.Bystrica A(SK) 20:12

Semifinále:

Tatran - Modra(SK) 18:15

Finále:

Tatran - Dukla Praha I(CZ) 16:19

Tatran obsadil 2. miesto

 

KEMPA CUP 2013

Starší dorastenci

Skupina:

Tatran - Sighisoara(RO) 27:19

Tatran - Zubří(CZ) 19:18

Tatran - Legnica(PL) 23:19

1. - 3. miesto:

Tatran - Sighisoara(RO) 20:20

Tatran - Zubří(CZ) 24:17

Tatran obsadil 1.miesto

 

Mladší dorastenci

Skupina:

Tatran - Koper B(SLO) 19:7

Tatran - NHT Lithuania(LTU) 17:15

Tatran - Laško Celje(SLO) 17:18

Tatran - NHT Latvia(LTV) 24:13

Nadstavba:

Tatran - NTH Lithuania(LTU) 13:15

Štvrťfinále:

Tatran - Košice(SVK) 20:24

O 7.miesto:

Tatran - Koper B(SLO) 20:12

 

Starší žiaci

Skupina:

Tatran A - PLER Budapešť(HU) 14:14 

Tatran A - Bardejov(SVK) 18:14

Tatran A - Kiev(UA) 17:12

Tatran A - Legnica(PL) 16:18

Tatran A - Laško Celje(SLO) 19:13

Nadstavba:

Tatran A - Kielce(PL) 19:19

Štvrťfinále:

Tatran A - Varaždin(HR) 16:19

O 7.miesto:

Tatran A - Varna(BLG) 20:18

 

Skupina:

Tatran B - Kielce(PL) 7:24

Tatran B - Varna(BLG) 6:19

Tatran B - Honvéd Budapešť(HU) 7:16

Tatran B - Baia Mare(RO) 8:24

Tatran B - Varaždin(HR) 14:24

Nadstavba:

Tatran B - Kiev(UA) 11:17

O 11.miesto:

Tatran B - Bardejov(SVK) 7:9

 

Mladší žiaci

Skupina:

Tatran A - Budapešť(HU) 20:10

Tatran A - Koper(SLO) 14:14

Tatran A - Virovitica(HR) 10:4

Tatran A - Stupava(SK) 15:9

Tatran A - Legnica(PL) 14:6

Tatran A - Chocianów(PL) 20:4

Štvrťfinále:

Tatran A - Kielce(PL) 15:5

Semifinále:

Tatran A - Virovitica(HR) 5:13

O 3.miesto:

Tatran A - Budapešť(HU) 10:9

Tatran A obsadil 3.miesto

 

Skupina:

Tatran B - Kielce(PL) 4:16

Tatran B - Krško(SLO) 3:20

Tatran B - Varaždin(HR) 2:16

Tatran B - Veszprém(HU) 4:27

Tatran B - Glógow(PL) 6:13

Tatran B - Laško Celje(HR) 0:13

O 13.miesto:

Tatran B - Chocianów(PL) 11:7 

 

CoPoS CUP (16.-17.2.2013)

Považská Bystrica

Starší žiaci A

Tatran - P.Bystrica B 20:16

Ostrava - Tatran 15:20

Tatabánya - Tatran 28:23

Tatran - Topoľčany 22:20

P.Bystrica A - Tatran 17:17

Tatran - ŠKP BA 21:14

Karviná - Tatran 18:23

Tatran Prešov A obsadil 3.miesto

Adam Jalč bol vyhlásený ako najlepší strelec turnaja so 44 gólmi

 

Pohár HCB Karviná (15.-17.2.2013)

Karviná

Mladší žiaci A

Tatran A - Tatran B 28:5

Tatran A - Olomouc 24:11

Tatran A - HCB Karviná B 22:2

Tatran A - Krmelín 40:1

Tatran A - Sokol Karviná 15:8

Tatran A - HCB Karviná A 22:21

Tatran Prešov A obsadil 2.miesto

Tatran Prešov B obsadil 5.miesto

 

MEMORIÁL Mgr.Františka Blaška (23.-24.3.2013)

Považská Bystrica-mladší žiaci

Tatran A - Tatran B 21:6

Tatran A - Bojnice 15:13

Tatran B - Karvina B 12:12

Tatran A - Karvina B 21:3

Tatran B - P.Bystrica A 4:20

Tatran A - Bratislava 19:6

Tatran B - P.Bystrica B 12:8

Tatran A - P.Bystrica A 16:13

Tatran A - P.Bystrica 20:1

Tatran B - Karvina A 27:2

Tatran B - Bratislava 15:6

Tatran A - Karvina A 14:16

Tatran B - Bojnice 4:16

Tatran Prešov A obsadil 1.miesto

Tatran Prešov B obsadil 7.miesto

Daniel Magdolen (Tatran A) vyhlásený ako Najlepší hráč turnaja

 

RASTIMO CUP 2013 (2.-4.5.2013)

Novi Sad - Starší žiaci A

Tatran A - RK Kač(SRB) 25:21

Tatran A - Arendelovač(SRB) 22:21

Tatran A - RK Hrtkovci(SRB) 26:22

Tatran A - Curug(CRO) 30:13

Tatran A - Prnjavora(SRB) 28:18

Tatran A - RD Loka(SLO) 18:19

Tatran Prešov A obsadil 2.miesto

Martin Kolesár vyhlásený ako najlepší brankár

 

Novi Sad - Mladší žiaci A

Tatran A - MRK Temerín 24:9

Tatran A - RK Zaječar 25:6

Tatran A - RK Požarevac 15:13

Tatran A - RK Smeredevo 14:15

Tatran A - RK Kač 11:15

Tatran Prešov A obsadil 4.miesto

Tomáš Cerula bol vyhlásený ako najlepší brankár


 

 

 

 

 

 

 

szh

 

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7721 376

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.