Už objednávajú lístky na Final Four

Už objednávajú lístky na Final Four

Dlhodobá časť slovenskej hádzanárskej extraligy skončila. Po 36. kole sú definitívne známi účastníci premiérového extraligového Final Four, ktoré sa uskutoční v dňoch 1. a 2. júna 2013 v Prešove.

PREŠOV. Kvarteto mužstiev, ktoré zohrajú súboje o titul majstra Slovenska v sezóne 2012/2013 tvoria Tatran Prešov, HC Sporta Hlohovec, HC winLand Michalovce a MŠK Považská Bystrica.

O majstra v TATRAN handball arene

Dejiskom stretnutí Final Four slovenskej extraligy bude prešovská TATRAN handball arena. Hrať sa teda bude na pôde úradujúceho majstra republiky a zároveň víťaza základnej časti extraligy 2012/2013. Organizátorom záverečných bojov hádzanárov v tejto sezóne je Tatran Prešov. Klub osemnásobného slovenského šampióna už neraz dokázal, že hádzanárske podujatia vie zorganizovať na vysokej úrovni. Aj na Final Four 2013 sa v Prešove chystajú s plnou vážnosťou. Jeho súčasťou budú aj sprievodné akcie, napríklad zápasy najmladších hádzanárskych nádejí v minihádzanej. Zaujímavá je aj ponuka pre tých, ktorí sa naisto chystajú už na prvé semifinálové  na zápasy. Pre prvých tristo fanúšikov hádzanej, ktorí turniketmi TATRAN handball areny, je nachystaných 300 veľkých nástenných kalendárov prešovského Tatrana v jeho klubových farbách. Mimochodom, tie sa predávali v cene 10 eur. Značný je aj divácky záujem o zápasy Final Four v Prešove. Napríklad fanúšikovia HC Sporta Hlohovec si objednali sto lístkovo. Ohlásili sa aj záujemcovia zo Zemplína. Dá sa predpokladať, že záverečné boje o hádzanársky primát budú mať dôstojnú kulisu.    

Kto s kým a kedy

Prvý semifinálový duel obstarajú v TATRAN  handball arene v sobotu 1. júna 2013 od 16. hodiny HC Sporta Hlohovec a HC winLand Michalovce. Stretnutie povedie rozhodcovská dvojica Zbislav Oťapka a Michal Sivák.

V druhom sobotňajšom zápase  18. hodine sa stretne Tatran Prešov s MŠK Považská Bystrica. Rozhodovať budú Michal Baďura a Jaroslav Ondogrecula mladší.

Víťazi semifinálových súbojov začnú hrať o majstrovský titul v nedeľu 2.júna o 15.hodine.  Stretnutie za asistencie televíznych kamier povedú rozhodcovia Peter Dvorský a Igor Karlubík.

Autor: 
JÁN LEŠKO
Zdroj: 
korzar.sme.sk
Dnes je: Štvrtok 23.01.2020
Meniny má: Miloš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08.00 - 16.00 hod.