Aktuálna tabuľka
SEHA League

1

Nexe Našice

36
2

PPD Zagreb

36
3

Vardar Skopje

36
4

Meshkov Brest

27
5

TATRAN PREŠOV

27
6

Vojvodina

16

Aktuálna tabuľka
SLOVNAFT HANDBALL EXTRALIGA

1

TATRAN PREŠOV

32
2

HKM Šaľa

31
3

MŠK P.Bystrica

30
4

HK Topoľčany

23
5

Nové Zámky

21
6

MHK Piešťany

20

 

Fanshop ATAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za lístok na drink s Prelikou aj počas ďalších dvoch zápasov

Za lístok na drink s Prelikou aj počas ďalších dvoch zápasov

Po dobrej odozve na spoluprácu Tatrana Prešov so spoločnosťou  PRELIKA, a.s. Prešov - tradičným prešovským výrobcom alkoholických nápojov, s ktorou ste sa zapojili nielen do našich polčasových súťaží v úvodných dvoch vystúpeniach skupinovej fázy Pohára EHF, ale mnohí z vás ste využili aj možnosť vymeniť lístok z hádzanej za drink, budeme v tejto forme odmeny pokračovať aj počas najbližších dvoch domácich zápasov. Už najbližšie v poslednom domácom stretnutí SEHA ligy proti Metalurgu Skopje (streda 14. marca o 18. hodine v THA) a potom aj v záverečnom domácom vystúpení A-skupiny Pohára EHF proti dánskemu Bjerringbro-Silkeborg (sobota 24. marca o 18.00 hod. v THA).     

Lístky z týchto zápasov si teda záujemcovia (nad 18 rokov) môžu do konca marca vymeniť v pivárni Ranč na Sídlisku III a pivárni U Gréka na Šváboch za drink alkoholického nápoja Horec.(platí pravidlo jeden človek - jeden lístok - jeden drink). Ani v tomto prípade samozrejme nezabúdame ani na majiteľov permanentiek, ktorý si môžu lístok na drink vyzdvihnúť pri vstupe na ten-ktorý zápas hneď po prejdení turniketom. Na duel proti Silkeborgu pripravujeme aj ďalšie žrebovanie zaujímavých cien od  hádzanárskeho klubu Tatran Prešov a spoločnosti PRELIKA, a.s. Prešov. Zapojiť sa bude môcť každý, kto sa preukáže aspoň dvomi vstupenkami zo zápasov skupinovej fázy Pohára EHF, resp. všetci držitelia permanentných vstupeniek.

Tradične sa všetci môžete zapojiť aj do našej súťaže na FB profile klubu, kde je možné vyhrať lístky na jednotlivé zápasy!!! Veľa šťastia.   

Autor: 
Tatran Prešov
Zdroj: 
Tatran Prešov
Dnes je: Pondelok 18.02.2019
Meniny má: Jaromír

 

 

 

 

 

 

szh

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.