Zápas v priemere za 1,4 eura

Zápas v priemere za 1,4 eura

PREŠOV. Tatran Prešov už začal predpredaj permanentných vstupeniek na hádzanársku sezónu 2017/2018, platné na zápasy vo všetkých súťažiach, v ktorých Prešovčania v tomto ročníku štartujú. Cena permanentky je 80 euro. Výhodná pre tých, ktorí zápasy v TATRAN handball arene sledujú pravidelne. Poznamenávame, že permanentné vstupenky sú platné na všetky zápasy oboch tímov Tatrana, A i B, v Slovnaft Handball Extralige (SHE), Slovenskom pohári (SP), SEHA Gazprom lige, Lige majstrov. Pre lepšiu orientáciou uvedieme aj ceny za jednu vstupenku na jednotlivé zápasy v spomenutých súťažiach. SHE jeden zápas 3 euro, dvojzápas za 5, play – off 4, SP 4, SEHA 5, LM alebo zápas EHF 6 euro.

„Zakúpiť permanentnú vstupenku pre tých, ktorí chodia na každý zápas Tatrana Prešov sa ozaj oplatí. V tejto sezóne by ich malo byť najmenej päťdesiat. Nuž a majiteľa permanentky vyjde pri takomto počte jeden zápas v THA v priemere na 1,4 eura. Pritom stabilné miesta pre držiteľov permanentných vstupeniek sú v hľadisku THA vyberané len tie najlepšie, vstupenky sú navyše prenosné,“ ozrejmil ich výhodnosť majiteľ klubu M. Chmeliar.

Predajné miesta permanentiek v pracovných dňoch vo firme Farmakol Prešov na Hollého ulici od 8. do 16. hodiny a v TATRAN handball arene od 9. do 16. hodiny.

Autor: 
Ján Leško
Zdroj: 
korzar.sme.sk
Dnes je: Piatok 20.07.2018
Meniny má: Iľja, Eliáš

 

 

 

 

 

 

 

szh

 

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.