Croatia Zagreb - Tatran Prešov

3. kolo - 25.09.2011
Croatia Zagreb 35 16
Tatran Prešov 2916

Slovenský majster hral na pôde chorvátskeho šampióna. Croatia rolu favorita síce potvrdila, ale jednoznačnú prevahu na palubovke nemala. Prešov šiel do vedenia v 1. minúte gólom Kristopansa, následne vyrovnal Balič a zase kontroval Číp, na Maričov gól odpovedal Antl. Podobne sa súperi ťahali za prsty celý prvý polčas. Minútu pred jeho koncom po góle Mi. Urbana viedol Tatran. Domáci Horvat stihol ešte vyrovnať. Po prestávke sa o tesný náskok Prešova zaslúžili gólmi Kukrika, Radčenko a Mi. Urban. V 38. min. bolo 21:21. Potom však prišla štvorgólová šnúra Záhrebu, na ktorú už prešovský tím náležito nereagoval. V týchto fázach sa prejavili skúsenosti i väčšia zohranosť chorvátskeho šampióna. Tatran mal v samom závere ešte možnosť skóre korigovať, ale vlastnými chybami sa o ňu pripravil.