Tatran Prešov - RK Nexe Našice

20. kolo - 10.03.2012 v THA
Tatran Prešov 28 14
RK Nexe Našice 2612

Pre chorvátsky tím bolo stretnutie 20. kola SEHA League z hľadiska miestenky do Final Four existenčným. Na postup museli Našice v Prešove vyhrať. O šancu síce bojovali do samého konca ako levy, ale na palubovke slovenského majstra neuspeli. Súboj to bol dramatický, tvrdý a divákov držal v napätí do posledných chvíľ. Po vzájomnom osobnom súboji už v 11. min. videli červené karty domáci Kopčo a hosťujúci Markotič. Po tomto vzplanutí vášne trochu ochabli, no ani potom si  hráči na ihrisku nič nedarovali. Prešov hnaný svojím skvelým publikom súpera do vedenia ani raz nepustil. Chorváti sa síce doťahovali, ale stačili  v prvom polčase iba štyrikrát vyrovnať. Po prestávke získal Tatran päťgólový náskok (18:13, 21:16, 22:17). Našice sa ale nepoddali a pred koncom znížili na 27:26. Za tohto stavu chytil domáci Verkič sedmičku, po chvíli na opačnom konci pokutový hod parádne premenil Krok a o osude napínavého duelu bolo rozhodnuté.