Tatran predĺžil s Dominikom Krokom zmluvu o dva roky

Tatran predĺžil s Dominikom Krokom zmluvu o dva roky

Hádzanársky klub Tatran Prešov dnes podpísal novú zmluvu so slovenským reprezentantom Dominikom Krokom. Tradičná opora tímu predĺžila pôvodný kontrakt o ďalšie dve sezóny, teda do konca ročníka 2020/21.

Dominik Krok je súčasťou tímu slovenského majstra od roku 2010, kedy prišiel do Prešova z rodného Bardejova. Pôvodná zmluva mala čerstvo 28-ročnej spojke (narodený 22.1.1991) mala vypršať po tejto sezóne. Ďakujem Tatranu Prešov za možnosť byt súčasťou tímu ďalšie dve sezóny. Budem sa snažiť čo najviac a čo najlepšie pomôcť tímu k tým najväčším úspechom. Dúfam, že budem zdravý, naplním očakávania a budem prínosom tímu. Zároveň by som sa rád poďakoval aj našim fanúšikom, ktorí nás stále ženú dopredu a aj vďaka ním sa tu cítim ako doma,“ uviedla k predĺženiu zmluvy ľavá spojka Tatrana.

Rokovania o predĺžení zmluvy prebiehali od konca minulého roka. Uzatvorenie kontraktu patrilo medzi priority klubu na čele s jeho majiteľom Miloslavom Chmeliarom, trénerom Slavkom Golužom a generálnym manažérom Miroslavom Benickým. „Sme veľmi radi, že sme mohli skompletizovať a predĺžiť zmluvu s Dominikom, ktorý sa tak pridal k už skôr avizovaným chlapcom s predĺženým kontraktom. O kvalitách a prínose Dominika pre mužstvo niet pochýb. V mnohých zápasoch ukázal svoje kvality. Vie potiahnuť mužstvo, takže dúfam, že sa mu budú vyhýbať zranenia a bude môcť tešiť fanúšikov, ale pomôže aj mužstvu svojim výnimočnými streleckými aj atletickými schopnosťami. Sme radi, že ostáva v Tatrane,“ uviedol Benický.

Ako dodal Benický, predstaviteľov klubu teší, že vďaka predĺženiu kontraktu aj naďalej ostáva v tíme slovenského majstra silné zázemie pre slovenskú reprezentáciu. „Sme spokojní, že máme stálych reprezentantov– Martina Straňovského, Olivera Rábeka a Dominika Kroka, ktorí majú platné zmluvy do roku 2021. Zároveň sú tu aj Lukáš Urban a tiež Tomáš Rečičár, ktorý postupne dostáva pozvánky do reprezentácie. Mužstvo je dobre vyskladané a do budúcej sezóny vstupujeme s piatimi slovenskými reprezentantmi, na čo sme veľmi hrdí,“ uviedol Benický.

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
TP
Dnes je: Sobota 20.07.2019
Meniny má: Iľja, Eliáš

 

 

 

 

 

 

szh

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08 - 16 hod.