V novej sezóne s anketou MIZUNO Hráč mesiaca

V novej sezóne s anketou MIZUNO Hráč mesiaca

Aj v tejto hádzanárskej sezóne sme sa rozhodli nadviazať na z minulej edície zavedenú tradíciu a vyhlásiť, na základe hlasovania vás – fanúšikov,  najlepšieho hráča mesiaca. Anketa bude v tejto sezóne niesť názov - MIZUNO Hráč mesiaca.

Ako vám napovedá nový názov ankety, spojili sme pri nej sily s partnerom klubu – spoločnosťou MIZUNO, ktorá  je známym výrobcom športového vybavenia s vyše storočnou tradíciou. Mizuno sa stal oficiálnym partnerom nášho klubu, ktorý sa stará o obuv našich hráčov, no vďaka ankete MIZUNO Hráč mesiaca sa postará aj o tú vašu.

Vďaka tejto spolupráci sa totiž  môžete tešiť na skutočne atraktívne ceny – jeden z tých, ktorí sa do ankety zapojí svojim hlasovaním, vyhrá športovú obuv značky MIZUNO a k tomu aj 2 vstupenky na zápas, na ktorom si cenu prevezme. Veríme, že aj to bude dobrou motiváciou zúčastniť sa hlasovania, ktoré prebehne na našich sociálnych sieťach – Facebooku a fan stránke na Instagrame.

Pravidlá ankety MIZUNO Hráč mesiaca sa nemenia. Každý mesiac zverejnime trojicu nominovaných hráčov, za ktorých môžete hlasovať . V úvodnej ankete hodnotíte výkony hráčov za prvé dva mesiace súťažných zápasov – septemberoktóber.  Nominovaní sú:

Javier „Javi“ Muňoz – legionár zo Španielska sa po príchode do Tatrana dokázal presadiť na poste pravého krídelníka, o čom svedčí aj jeho postavenie v TOP 5 strelcov Ligy majstrov, v ktorej zaznamenal v doterajších piatich zápasoch 31 gólov, teda v priemere vyše šesť presných zásahov na zápas.  

Roman Carapkin – ruský hráč sa postupne prepracoval na obranný pilier tímu a je nepostrádateľnou súčasťou jeho zadných radov, no pri rozsiahlej maródke sa dostal opäť aj do spojkového radu a stal sa najlepším strelcom v zápasoch proti Pekingu v SEHA Gazprom lige a proti Považskej Bystrici v domácej extralige.  

Dávid Michalka – nováčik v našom kádri sa veľmi dobre adaptoval v novom kolektíve a bez ohľadu na mladý vek si svojimi schopnosťami zastal miesto na ľavom krídle. Spoľahlivé výkony podáva vo všetkých súťažiach, vrátane Ligy majstrov.  

Hlasovanie v prvej ankete potrvá do stredy 30. októbra do 12.00 hod. a odovzdanie ceny hlasujúcemu fanúšikovi a aj držiteľovi ceny MIZUNO Hráč mesiaca september/október prebehne na zápase SEHA Gazprom ligy proti Nexe Našicepondelok 4. novembra.

Autor: 
Ivan Kriššák
Zdroj: 
TP
Dnes je: Utorok 25.02.2020
Meniny má: Frederik(a)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

predpredaj

PREDAJ PERMANENTIEK


Kontakt na predajcu:

Ing. Marián Estočko
(FARMAKOL, ul. Hollého 3)
tel. +421 51 7724 673

Čas predpredaja: 
08.00 - 16.00 hod.