HKM Šaľa

16
Správy
03.03.2021

Prečítajte si vyjadrenia z prešovskej kabíny po víťazstve v dohrávke 13. kola Niké handball extraligy medzi Košice CrowsTatranom Prešov 16:41 (9:19).

03.03.2021

Aj druhý zápas v priebehu dvoch dní zvládli hádzanári Tatrana Prešov víťazne. Na včerajší úspech proti Bukurešti v Európskej lige dnes nadviazali v Košiciach, kde v dohrávke 13. kola Niké handball extraligy zdolali miestny tím Crows 41:16 (19:9). Zelenobieli suverénne vedú tabuľku, keď z 15-tich odohraných zápasov majú na konte plný počet 30 bodov. Pred druhou Považskou Bystricou majú osembodový náskok.

03.03.2021

Prečítajte si hodnotenia víťaznej rozlúčky nášho tímu s prvým ročníkom Európskej ligy po zdolaní rumunského tímu Dinamo Bukurešť 32:27 (18:11).

02.03.2021

Hádzanári Tatrana Prešov ukončili svoje účinkovanie v tejto pohárovej sezóne úspešne. Vo svojom poslednom vystúpení v B-skupine Európskej ligy zdolali rumunské Dinamo Bukurešť 32:27 (18:11) a oplatili tak súperovi prehru z jeho palubovky spred 11-tich dní (30:32). Tatran súperovi ušiel hneď na začiatku zápase, keď sa postaral o prvé štyri góly stretnutia. Náskok aj vďaka pozornej obrane, viacerým úspešným zákrokom Colodetiho a vydareným kontrám natiahol do polčasovej prestávky až na sedem gólov.